Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullandığınız için kalitelitakipci.org olarak teşekkür ederiz. Bu web sitesine erişerek, hizmet şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde yer alan her materyal, geçerli telif hakkı ve ticari marka kanunları ile korunmaktadır.

Lisans Kullanımı

Bu web sitesinde yer alan materyallerin kopyası yalnızca kişisel ve ticari olmayan geçici görüntüleme için kullanım izni verilmiştir. Bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

 • Materyallerde değişiklik yapmak veya kopyalamak,
 • Materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya herhangi bir kamuya açık sergileme için kullanmak,
 • Bu web sitesinde yer alan herhangi bir yazılımı kaynak koda dönüştürmeye veya tersine mühendislik yapma girişiminde bulunmak,
 • Materyallerde yer alan herhangi bir telif hakkı veya tescil notlarını kaldırmak,
 • Materyalleri başka bir kişiye transfer etmek veya başka bir sunuya yansıtmak,

Bu lisans, kısıtlamalardan herhangi birini ihlal etmeniz durumunda otomatik olarak erer ve tarafımızca feshedilebilir. Bu materyalleri görüntülemenizin sona ermesi veya bu lisansın sona ermesi üzerine, elektronik olarak veya basılı formatta bulunan sahip olduğunuz materyalleri imha etmeniz gerekmektedir.

Sorumluluk Reddi

Bu web sitesindeki materyaller olduğu gibi sağlanmaktadır. Açık olarak hiçbir garanti vermiyoruz ve bu nedenle, satış koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyetin ihlal edilmesi veya diğer hak ihlalleri dahil bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer tüm garantileri reddediyoruz. Internet web sitesinde veya bu tür materyaller ile bağlantılı herhangi bir sitede yer alan materyallerin kullanım doğruluğu, sonuçları veya güvenilirliği konusunda herhangi bir garanti veya beyanda bulunmuyoruz.

Sınırlandırmalar

Web sitemizdeki materyallerin kullanımından veya kullanılmamasından kaynaklanan zararlardan (elektrik kesintileri veya sunucu kesintileri) hiçbir durumda kalitelitakipci.org veya tedarikçileri sorumlu olmayacaktır. Bize veya tedarikçiye bu hasar hakkında bilgi verilmiş olsa bile, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayacaktır.

Faturalandırma

Web sitemizde ödemeler, PAYTR güvenli sistemi ile işlenmektedir. Web sitemiz hiçbir finansal bilginize erişememektedir. Hizmetlerimizi satın alarak, satın aldığınız ürünü açık bir şekilde anlayıp kabul ettiğinizi ve kredi kartı, banka kartı kurumu ile herhangi bir dolandırıcılık amacı ile itirazda bulunamazsınız.

Bir anlaşmazlık veya ters ibrazda bulunulması veya sahte girişimlerde bulunulması durumunda, tüm hizmetlerinizi sıfırlama, hesabınızı feshetme veya IP adresinizi kalıcı olarak yasaklama hakkımız vardır. Kullanıcılar, durumu destek ekibimiz ile görüşmeden önce ters ibrazların, anlaşmazlıkların veya para iadelerinin yapılmayacağını kabul ederler.

Site Hizmet Şartları Değişiklikler

Web sitemiz için bu hizmet şartlarını herhangi bir zamanda haber vermeden değiştirebiliriz. Bu web sitesini kullanarak, yeni hizmet şartlarını güncel versiyonu ile kabul etmiş sayılırsınız.

Hizmet

 • Instagram, Facebook veya herhangi bir sosyal medya şirketi ile bağlantımız yoktur.
 • Instagram kurallarına uymak ve tabi olunan mevzuata uymak tamamıyla sizin sorumluluğunuzdadır.
 • Instagram hesabınızın herhangi bir şekilde yasaklanmasından biz sorumlu değiliz.
 • Instagram API üzerinden gerekli bilgileri almak için Instagram kullanıcı adınıza ihtiyaç duyarız. Bu kullanıcı adı herhangi bir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
 • Beklenen takipçi, beğeni ve görüntülenme sayısı tam olarak hiçbir şekilde garanti edilmez.
 • Hizmetlerin sürekli, kesintisiz veya hatalı işlerliğini garanti edemeyiz.
 • Hizmetimizi kullandıktan sonra profilinizi “herkese açık” hale getirmek ve kullanıcı adında değişiklik yapmamak sizin sorumluluğunuzdadır. Bunlara uymadığınızda herhangi bir şekilde geri ödeme yapılmayacaktır.
 • Hizmet şartlarının değişip değişmediğini kontrol etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
 • Ürün satın aldığınız zaman hesabınızın, beğeni sayınızın ve benzeri içeriklerin gizli olması durumunda bakiyeni yanabilir ve bu tamamen müşteri sorumluluğundadır.
 • Düşmeyen takipçilerde telafi durumu başlangıç sayınızın altına inmediği sürece ve tamamlanan sayının üstüne çıkmaması gerekir.

Bunların yanı sıra sizin bilgileriniz 3. kişiler ile asla paylaşılmayacaktır. Gizlilik sözleşmemizi buradan okuyabilirsiniz.