Kalitelitakipci.org, ziyaretçilerinin gizliliğine, özellikle de kişisel verilerinin otomatik olarak işlenmesine ilişkin haklarına saygı duyar. Bu nedenle, kişisel verilerin işlenmesi, amaçları ve yasal haklarını mümkün kılan en iyi şekilde kullanma olasılıkları konusunda müşterilerimize karşı şeffaf bir şekilde sözleşmemizi oluşturduk. Bu web sitesinin ziyaret edilmesi durumunda kişi, bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Tanımlar:

Tanımlar, gizlilik sözleşmesinde geçen uzun içeriklerin kısaltılmış içeriğinden bahseder.

Hizmet

Hizmet, kalitelitakipci.org sitesidir.

Veri Kontrölörü

Herhangi bir kişisel bilginin hangi amaçlar ile hangi şekillerde işleneceğinin belirlemesini yapan tüzel veya gerçek kişi ya da kişilerdir.

Denetleyici

Hizmeti yöneten ve düzenini sağlayan gerçek veya tüzel kişilerdir.

Kullanıcı

Kullanıcı, hizmeti kullanan ve kişisel veriler ile ilgili bir sorun yaşayan herhangi bir tüzel veya gerçek kişidir.

Web sitesine erişim

Web sitesine erişim ve sitenin kullanımı kişiseldir. Bu web sitesinin veri ve bilgilerini kendi ticari, politik veya reklam amaçlarınız için kullanamazsınız.

Web sitesi içeriği

Bu web sitesinde çalıştırılan ve kullanılan tüm markalar, resimler, metinler, yorumlar, animasyonlar, görüntüler, video ve görüntüler, sesler, tüm teknik uygulamalar ve genel olarak web sitesinde kullanılan tüm bileşenler, fikri ve mülkiyet yasaları tarafından korunmaktadır. Kontrölörün önceden yazılı izni bulunmadan teknik uygulamalar dahil olmak üzere tamamının veya bir kısmının çoğaltılması, tekrarlanması, kullanılması veya değiştirilmesi kesinlikle yasaktır.

Web sitesinin yönetimi

Sitenin düzgün yönetilmesi ile amacıyla, denetleyici herhangi bir zamanda:

  • Belirli bir kategoriye erişimi askıya alabilir, kesintiye uğratabilir veya kapatabilir.
  • Kesintiye neden olabilecek tüm bilgileri silme hakkına sahiptir.
  • Siteye yapılan güncellemeleri gerçekleştirebilmek için hizmeti geçici olarak kullanım dışı bırakabilir.

Sorumluluklar

Kontrölör, web sitesinin veya herhangi bir işlevinin geçici olarak erişilmemesine neden olan hizmetin işleyişinde herhangi bir arıza, bozulma veya kesintiden sorumlu değildir. Web sitesine bağlanma şeklinden kullanıcı sorumludur. Kullanıcının verilerini İnternette bulunan virüs saldırılarına ve tehlikelerine karşı koruması için uygun önlemleri alması gerekir.

Kontrolör, web sitesine bağlanmanız veya web sitesini kullanmanız sonucunda size veya üçüncü şahıslara veya ekipmanınıza gelebilecek hiçbir zarardan sorumlu değildir ve kontrolöre karşı herhangi bir yasal işlem başlatılamaz. 

Verilerin Toplanması

Kişisel veriler;

  • Gercektakipci.org tarafından toplanacaktır.
  • Kişisel veriler, gerçek veya tüzel kişiye ait her türlü bilgi anlamına gelmektedir.
  • Kimliği belirlenebilir gerçek kişi, doğrudan veya dolaylı olarak şu özellikler ile tanımlanabilir kişidir:
  • İsim, konum verileri, e-posta adresi, adres, telefon numarası
  • Web sitesinde toplanılan veriler, esas olarak ticari ilişkinin sürmesi için ve siparişlerinizi işleme koymak için kullanılır.

Yasal yükümlülükler

Ziyaretçiden şüphelenilen ve yetkili makamlarca toplayıcı tarafından toplanan verilerin makamlar tarafından talep edilmesi halinde bu bilgiler, açık ve gerekçeli talep üzerinde kendilerine iletilecektir. 

Toplanan veriler ve ticari teklifler

Ticari olarak mail veya SMS alabilirsiniz. Bunları almak istemiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel veriler herhangi bir üçüncü kişi ile ticari amaçlı kullanılmayacaktır.

Web sitesini ziyaret ederken veri sahiplerinden herhangi bir kişisel veri ile karşılaşırsanız, söz konusu verilerin gizliliği ihlal eden toplama, yetkisiz kullanım veya herhangi bir eylemden kaçınmalısınız.