Instagram Filtreleri Nasıl Favorilere Eklenir?

Instagram’da halihazırda pek çok filtre bulunmaktadır. Bunlar arasından seçim yaparak yeni filtreleri favorilere eklemek ve bu sayede direkt olarak ayarlamalarda daha pratik bir şekilde beğendiğiniz filtreleri ayarlayabilme ayarı bulunmaktadır. Peki, Instagram filtreleri nasıl favorilere eklenir?

  • Bunun için ilk olarak paylaşmak istediğiniz fotoğrafı paylaşmak istediğiniz yere yükleyin.
  • Sonrasında Filtre bölümüne dokunun ve sağa kaydırıp Yönet butonuna dokunun.
  • Burada henüz etkin hale getirmemiş olduğunuz birbirinden farklı ve güzel filtre türleri karşınıza çıkacak.

Listeden beğendiklerinizi tercih edip fotoğrafa uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda buradan filtreleri favorilere eklemeniz de mümkün. Dilediğiniz tüm ayarlar karşınıza çıkacak.

En İyi Instagram Filtreleri

Instagram hesabınıza renk katmak için en iyi Instagram filtrelerini sizler için araştırdık. Bunları favorilerinize ekleyerek sıklıkla kullanabilirsiniz.

X-Pro II

Kamerasını beğenmediğiniz telefonlardan çekilmiş olan fotoğrafları düzelterek daha profesyonel çekilmiş hissi vermek için kullanılan bir filtredir.

Vintage

Hafif puslu ve kirli bir görünüm vererek görselin parlaklığını havalı bir şekilde düşürür. Renkli görselleri puslu ve cool bir görünüme ulaştırır.

Moon

Çok sert olmayacak şekilde görseli siyah beyaz hale çevirir. Ancak bunu puslu bir şekilde yapar. Pek çok görsele inanılmaz derecede yakışan bir filtredir.

Juno

Çok yüksek kontrast içeren Juno filtresi görselleri daha parlak ve ilgi çekici hale getirir. Renkleri çok canlı bir görünüme ulaştırır.

Ludwig

Kırmızıyı ön plana çıkarıp parlaklığı azaltan Ludwig en çok mimari bir yerin fotoğrafını çekmek için tercih edilmektedir. Yapının hatlarını başarılı bir şekilde ön plana çıkarır.

Valencia

Renkleri son derece sıcak bir hale getirir ve kızıllık katar. Özellikle içinde kırmızı bir nesne olan ya da kızıl saçlı kişilerin mutlaka denemesi tavsiye edilen bir filtredir.

Aden

Pastel ve retro bir görünüm verir ve renkleri inanılmaz derecede yumuşatır. Pastellik katması Vintage’tan Aden’i ayıran en önemli özelliktir.