Tiktok Hizmetleri

Tiktok'da takipçi, beğeni, Türk beğeni ve izlenme gibi birçok ihtiyacınızın karşılayacak hatta mobil ödeme kolaylığı sunan sitemiz ile işlem yapabilirsiniz.

6 Hizmet Mevcut

Takipçi Satın Al

Tüm Tiktok kullanıcıların düşmeyen, garantili takipçi hizmetimizi kullanması için fırsat veriyoruz. Tiktok düşmeyen ve garantili takipçi satın al hizmetimiz 7/24 otomatiktir.

Mavi Tikli Yorum Satın Al

Tiktok doğrulanmış mavi tikli hesaplar %100 Türk, ünlü veya fenomenler tarafından yapılmaktadır. Yorumlar genel olarak tüm Türkiye'nin tanıdığı kişilerdir.

İzlenme Satın Al

Tiktok izlenme al hizmeti saniyeler içerisinde anlık teslimat veya süreli teslimat seçilebilir. %100 Türk veya global uygun fiyatlı Tiktok izlenme paketleri.

Beğeni Satın Al

Tiktok için tüm videolarınıza hızlı 7/24 otomasyon aracılığı ile teslim edilen %100 Türk ve yabancı beğeni paketlerinizi satın alabilirsiniz.

Yorum Satın Al

Tiktok sosyal medya mecrasının en iyi parlayan yüzünde yorum satın alabilirsiniz. Yorumlar gerçek kullanıcılar tarafından anlık olarak yapılmaktadır.

Yorum Beğeni Satın Al

Tiktok gönderilerdeki yorumlara ister kendi yorumunuza ister başka kişilerin yorumlarını beğendirmek ve başa sabitlemek için ihtiyacınız olan yorum beğenisi satın alabilirsiniz.

TÜM İLETİŞİM ADRESLERİMİZ BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ!
Favorilerim
Sipariş Sorgula
Whatsapp
+902323322312
Kapat
Sipariş Sorgula

Sorgulamak istediğiniz siparişin kodunu giriniz!

Geçmiş Siparişleriniz

Tarayıcı önbelleğine kaydedilen siparişlerinizi daha hızlı takip edebilirsiniz

3 Dakika Önce