100 Organik Düşmeyen Takipçi Satın Al

Instagram kullanıcıları için en çok merak edilen sorulardan biri, 'Beğenilerin ve takipçilerin faydaları nelerdir?' Aslında her ikisi de çok önemlidir. Beğenilerin ve takipçilerin profilinize nasıl kalite katabileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

100 Düşmeyen Takipçi Nedir?

Instagram'daki neredeyse her şey, takipçi  sayısına bağlıdır. Sayfanızın sıralaması ve popülerliği üzerinde hem doğrudan hem de dolaylı olarak etkileri olabilir.Takipçilerin temel amacı, gönderilerimizin erişim oranlarını, yani içeriğimizi kaç kişinin göreceğini artırmaktır, çünkü sayfanın kalitesi, genellikle daha fazla takipçi ve gönderilere gelen beğeni rakamlarıyla ölçülür.

Üstelik Instagram algoritması da bizim gibi önemli sayıda takipçi ve beğeni alan içerikleri tercih ediyor. Bu nedenle, çok sayıda takipçi ve beğeni almak, içerik yaratıcıları olarak bizim için ve aynı zamanda Instagram'ın algoritması için önemlidir.

Takipçilerimizin sayısı ne kadar yüksek olursa, uygulamadaki büyümemiz o kadar hızlı olacaktır.Bu nedenle, bir influencer'la işbirliği arayan kişi veya marka,takipçi ve beğeni açısından daha az ilgi çekici bir hesap yerine neden 'daha çok takipçili ve beğeni alan' bir hesabı tercih etmesin?

Dahası, çok sayıda takipçi ve beğeniniz varsa, keşif sayfasına hızlı bir şekilde girebilirsiniz.

Takipçi kazanmak, genellikle Instagram'daki her markanın ve etkileyicinin hayalidir, çünkü ne kadar çok takipçiniz olursa, sadece normal kullanıcılar tarafından değil, aynı zamanda diğer markalar ve etkileyiciler tarafından da o kadar çok tanınırsınız.Takipçilere odaklanmak, instagram uygulamasında tanınmak isteyen herkes için doğru bir seçimdir.

Para Kazanmak İçin Takipçinin Önemi

Daha büyük ölçekli şirketler, ürünlerini tanıtmak için genellikle iyi bir erişime ve yüksek sayıda takipçiye sahip Instagram hesaplarını ararlar.Bu nedenle, Instagram'da takipçi kazanmak, kaçırmamanız gereken bir para kazanma fırsatı da sunar.

Takipçilerinizi Tamamen Gerçek Bir Şekilde Artırmanın Yolları

 • Tutarlı Bir Şekilde Gönderi Göndermeye Devam Edin: Gönderilere uygun şekilde dahil olsanız da olmasanız da sürekli olarak paylaşım yapmaya devam etmeniz gerekir. Profiliniz ne kadar çok gönderi alırsa, potansiyel takipçilere veya ortak çalışanlara o kadar eski ve çekici görünecektir. Tutarlılık her şeyin anahtarıdır.
 • Videolar, Hikayeler ve Canlı Yayın: Ara sıra resimler yerine video göndermeyi deneyin. Bunun dışında, insanları içeriğinizle güncel tutacak hikayeler yayınlayabilirsiniz. Son olarak, canlı yayın yapmak takipçilerinizle bire bir iletişim kurmanın iyi bir yoludur.
 • Hashtag'ler: Hashtag'ler Instagram gönderileri için anahtar kelimeler gibidir. Birisi bir hashtag ararsa, hashtag'i kullandıysanız, yayınınız arama altında görünecektir.
 • İşbirlikleri: Hesapları sizinkine benzeyen diğer Instagramcılarla işbirliği yapmayı deneyin. Bu şekilde, takipçileri içeriğinizi beğenirlerse sizi takip etmeye başlayabilirler.
 • Doğru Zamanda Gönderin: Bu son derece önemlidir. Gönderilerinizin takipçiler tarafından en çok ne zaman etkileşime girdiğini bilmek için Instagram'daki analizleri görüntülediğinizden emin olun. Yalnızca bu zamanlarda göndermeyi deneyin. 
 • Hayran Etkileşimini Artırın: Yayınlarınızı ilişkilendirilebilir hale getirin. Sorular sorun veya bir tartışma başlatın insanları gönderinizin altında yorum bırakmanın veya paylaşmanız halinde, gönderilerinizin uzun vadede daha fazla erişime ve daha fazla takipçiye sahip olmasına yol açacaktır. 
 • Aktif kullanıcılar ulaşmaya çalışın: Kaliteli Takipçi sitesinin takipçileri %100 Türk olduğu için size manuel bir büyüme hizmeti sunmaktadır. Instagram'ınızı organik olarak büyütüp manuel bir hizmet sunmakla kalmayıp, aynı zamanda takipçilerinizde akif ve gerçek kullanıcılardan oluşan bir kitleye hitap etmenizi sağlayacaktır.

100 Düşmeyen Takipçi Paket Faydaları

 • Kaliteli Takipçi sitesi , hayran kitlenizi takipçilerle büyütmenize yardımcı olan bir Instagram büyüme aracıdır
 • Hesabınıza yüklenen takipçiler %100 Türk takipçilerden oluşur. Hesabınızın kalitesini düşüren bot hesaplarla uğraşmazsınız.
 • 0-30 dakika içinde takipçilerinizi artırabilirsiniz. 
 • Ünlü olmak için yüksek sayıda takipçiye ulaşmanızı sağlar
 • Paketin içeriğinde ki bir diğer özellik ise İnstagram hesabınıza aktif kullanıcı profillleriyüklenmesidir. Bu sayede keşif sayfasına çıkabilir ve daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz.
 • Paket alımında İnstagram şifreniz istenmediği için güvenlik problemi yaşamazsınız
 • Birçok farklı ödeme seçeneği ile ödemelerinizi güvenle ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sırasıyla 100 Düşmeyen Takipçi Satın Alma İşlemleri

 • Anasayfadan İnstagram Takipçi kategorisine tıklayın
 • Instagram Düşmeyen Takipçi satın al başlığına tıklayın
 • 100 Düşmeyen Takipçi Satın Al paketini seçin
 • Kullanıcı adınızı alana girip devam edin
 • İlgili alanlara kişisel bilgilerinizi girip devam edin
 • Ödeme işleminizi gerçekleştirin

 

Müşterilerine özel planlar sunan Instagram takipçi satın alma sitesi arıyorsanız sitemize adresine göz  atabilirsiniz.