Günümüzün en popüler sosyal medya mecraları arasında yer alan Instagram, artık en büyük sosyalleşme aracı olarak da görülmektedir. Dijital hayata geçiş ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte sosyal mecralar oldukça önemli olup milyonlarca kitle tarafından kullanılmaktadır. Hal böyle olunca başta gençler olmak üzere dünya çapında büyük bir kitle bu sosyal mecralarda yer almaktadır. Instagram üzerinden alınan her bir beğeni kullanıcıları için oldukça değerlidir. Değerli olmasındaki en büyük sebep ise oralarda alınan beğenilerin gerçek hayatta itibar kazandırır hale gelmiş olmasıdır.

Beğenilerin bu kadar önem arz etmesi üzerine yapay yollardan takipçi sayısını arttırmak ve beğeni sayısını arttırmak gibi işlemler ön plana çıkmıştır. Birçok avantajı bulunan bu paketlerin hemen her sayıda talep edilmesi mümkündür. Bu paketler arasında yer alan Instagram 100 otomatik beğeni satın al hizmeti ile 30 gün boyunca paylaşımlara ek 100 beğeni alabilmek oldukça mümkündür.

Instagram 100 Otomatik Beğeni Satın Al Paketinin Özellikleri ve Avantajları

Instagram en önemli sosyalleşme araçlarından ve paylaşım ağlarından birisi olduğundan burada beğeni sayısının yüksek olması da önem arz etmektedir.  Instagram 100 otomatik beğeni satın al paketinin bu kapsamda özelliklerinden dolayı birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en önemli olanları şu şekildedir;

 • Paket satın alındığı andan itibaren 30 gün boyunca düzenli bir şekilde otomatik olarak 100 beğeni aktive edilecektir.
 • 30 gün sonunda toplamda 3200 beğeniye sahip olunmuş olunacaktır.
 • Her paylaşım başına giden beğeniler anında hesaba tanımlanmaktadır.
 • Aktive edilen beğeniler bir anda gelmemekte ve neredeyse organik bir biçimde paylaşılan gönderiye ulaşmaktadır.
 • Paylaşılan gönderiye gelecek olan 100 beğeninin sahte hesap görünümüne sahip olmamasına dikkat edilmektedir.
 • Satın alınan otomatik 100 beğeni paketi sayesinde organik olarak elde edilecek olan beğeni ve takipçi sayısı da artışa geçmektedir.
 • Paketi satın alma işlemleri oldukça kolay bir biçimde gerçekleşmekte olup müşteri memnuniyetine de oldukça önem verilmektedir.
 • Güvenli ödeme imkânı ile 30 gün boyunca sorunsuz olarak bu paketten yararlanılabilecektir.
 • Hesap işlemlerinin hiçbirinde kullanıcıya ait hesap şifresi gibi özel bilgiler talep edilmemektedir. Bu anlamda da gizlilik ve güvenlik ilkelerine uygun davranılmaktadır.

Instagram 100 Otomatik Beğeni Nasıl Satın Alınır?

Instagram 100 otomatik beğeni satın al işlemi yapabilmek için öncelikli olarak kalitelitakipci.org sitesinin ana sayfasında yer alan paket tercih edilmelidir. Satın al sekmesine tıklanıldığı andan itibaren oldukça pratik işlemler ile yalnızca birkaç dakika içerisinde bu işlem halledilebilmektedir. Satın alma işlemi şu şekilde ilerlemektedir; 

 • 100 otomatik beğeni satın al sekmesine tıklanıldıktan sonra hesaba ait kullanıcı adı istenilecektir. Burada yapılması gereken tek şey hesap adınızı doğru ve eksiksiz bir şekilde girilmelidir.
 • Burada dikkat edilmesi gereken tek husus yalnızca herkese açık olan hesaplarda beğeni işlemi uygulanabilmekte olduğudur.
 • Kullanıcı adınızı girdikten sonraki ikinci aşama ise, kişisel bilgiler olacaktır. Burada isim, soy isim, mail adresi gibi faktörler istenilmektedir.
 • Üçüncü aşama ise ödeme bilgileri olacaktır. Ödeme bilgilerinde para transfer edilecek olan biçim ve ödeme yapacak olan karta ait isim bilgileri girilmelidir. Tüm bu işlemler tamamen yasal olup herhangi bir güvenlik ihlali içermemektedir.
 • Son aşama ise ödeme işlemi olmaktadır. Buradaki tek adım yalnızca ödeme planını olduğu gibi gerçekleştirmek olacaktır. Daha sonrasında ise beğeni paketi hesaba aktive edilmiş olup, aktive edildiği tarihten itibaren yapılacak olan paylaşımlarda geçerli olacaktır.

Otomatik beğenilerin yanı sıra Instagram beğeni satın al ve Instagram Türk beğeni Satın Al peketleri sayesinde saniyelik beğeni hizmetinden faydalanabilirsiniz.